У ЯКУШИНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ХРАМОВЕ СВЯТО

Дата: 01.08.2018 17:01

1 серпня із самого ранку над Якушинцями лунав святковий передзвін  храмових дзвонів. Наче сама природа теплою, лагідною погодою зустріла свято усього православного світу – 115-ту річницю оголошення преподобного Серафіма Саровського.

А в Якушинцях жителі громади відзначали подвійне одноіменне храмове свято, яке за народною традицією наших пращурів називають Днем села.

На урочистості завітав митрополіт Вінницький та Барський владика Семеон,  представники православних церков регіону, віряни з інших куточків нашої країни, жителі громади.

Розпочалися святкові заходи  відправленням  служби  в храмі, молитвою присутніх. Хресний хід територією храму очолив владика Семеон, після якого віряни були окроплені святою водою.

Під час святкової проповіді владика побажав миру, єдності та процвітання усій Україні, міцної віри, злагоди, здоров’я та всіляких благ жителям громади. Згадав митрополіт і наших воїнів-захисників, які боронять цілісність України, побажавши їм миру, здоров’я  та благополучного повернення додому.

Відзначено грамотами  найактивніших прихожан храму ім. Серафіма Саровського за вагомий вклад у зміцнення віри, волонтерську діяльність.

Окремо подякував владика настоятелю нашого храму отцю Ростиславу за ретельну підготовку свята.

В свою чергу, очільник громади Василь Романюк від імені всіх жителів привітав митрополита Семеона символічними подарунками, який у відповідь побажав наснаги у подальшій розбудові громади, її процвітання, єдності та міцної віри.

Під час святкової трапези присутніх частували традиційними стравами.

Загалом свято пройшло у  лагідній, затишній атмосфері.