Громадське обговорення звіту про стратегічну та екологічну оцінку

Якушинецька сільська рада повідомляє про те, що розроблено ТДВ «НВК «Світязь» стратегічну екологічну оцінку (Охорона навколишнього природного середовища) у складі містобудівної документації «Генеральних планів с. Майдан та с. Слобода – Дашковецька, Якушинецької сільської ради, Вінницького району, Вінницької області».

На підставі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» підлягає громадському обговоренню.

З метою громадських обговорень на сайті Якушинецької сільської ради оприлюднені Звіти про стратегічну екологічну оцінку .

Строк громадських обговорень – 30 (тридцять) днів з моменту даної публікації.

Пропозиції та зауваження до Звітів приймаються в адмінбудівлі  сільської ради за адресою вул.. Новоселів, 1, с. Якушинці та вул. Руданського, 1, с. Майдан.