ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КОМФОРТУ ЛЮДЕЙ

Багато відновлено та створено у громаді нових об’єктів соціального спрямування для задоволення основних потреб людей. Це - Центр надання адміністративних послуг, медична амбулаторія, Центр культури та дозвілля, дитячі садочки, інклюзивно-ресурсний Центр та багато інших.

Разом з тим, до кожного об’єкта в ході його експлуатації, виникають додаткові побажання громадян щодо більш зручного використання, зокрема, облаштування зручних під’їзних шляхів, стоянок для транспорту та інш.

Звичайно, такі пропозиції враховуються й проводяться додаткові роботи для підвищення комфортного використання соціально-орієнтованих об’єктів.

Наразі, станом на сьогоднішній день, повним ходом тривають роботи щодо спорудження нової стоянки для транспортних засобів біля  Якушинецької медичної амбулаторії, нової дороги для під’їзду до цього медзакладу з вулиці Барвінкової, облаштування пішохідної доріжки навколо Центру культури та дозвілля.

Продовжуються роботи і по інших об’єктах у населених пунктах громади.