Долучаємося до відновлення краси України

Дата: 29.11.2022 09:30

💐 В Україні стартував благодійний освітній проєкт “Flowers4school“. 25 листопада 2022 р. за ініціативи вчителя трудового навчання та технологій Мицик Любов Миколаївни та учнів 10-11 класів Всеукраїнська ініціатива стартувала у КЗ "Некрасовський ліцей".

💐 Проект проводиться за ініціативи асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Провайдером в Україні є найбільший інтернет-магазин «Florium». Головна місія проєкту – ознайомити дітей зі світом квітів та за їхньою допомогою висадити цибулинки на території своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже, що садівництво – це весела і потрібна справа, яка розвиває любов до землі нашої Батьківщини.

💐Навесні усі учасники зможуть долучитися до Всеукраїнського конкурсу "ЗОЛОТА ЦИБУЛИНА - 2023", а школа з найкрасивішим квітником стане володарем "Золотої цибулини".

Дякуємо організаторам за надану можливість долучитися до акції. Бажаємо усім учасникам перемоги!!!

@Flowers4school  #flowers4school