Вітання Миколюк Ганни Іванівни з ювілеєм

Дата: 19.03.2018 11:14

90-річний ювілей відзначила 16 березня жителька села Лисогора Миколюк Ганна Іванівна. З вітальним словом іменинницю відвідали голова Якушинецької об’єднаної територіальної громади Романюк Василь Станіславович та староста сіл Ксаверівка та Лисогора Грузевич Олег Михайлович. Вони висловили вдячність за великий трудовий подвиг ювілярки перед українським народом, адже вона є повним кавалером ордену Трудової слави, яким нагороджена за самовіддану і високопродуктивну довголітню працю.

«Ви, шановна Ганно Іванівно, користуєтеся заслуженою пошаною в громаді. Сердечно вітаємо Вас із прекрасним ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, Божої благодаті та великого людського щастя», – сказав Василь Станіславович.