Відбулося засідання круглого столу за ініціативи народного депутата України Сергія Кудлаєнка

Дата: 13.02.2018 11:56

12 лютого 2018 року сільський голова Василь Романюк, депутати сільської ради Віталій Гладський та Надія Олійник взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Законодавче регулювання у сферах локальної демократії та правового статусу депутатів місцевих рад: поточний стан і перспективи удосконалення», яке відбулось за ініціативи народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

Користуючись нагодою очільник громади вручив подяку Сергію Володимировичу від Якушинецької об’єднаної територіальної громади за активну життєву позицію, громадську діяльність, виконання депутатських обов’язків, вміння працювати з людьми і для людей, вагомий особистий внесок у розвиток Якушинецької територіальної громади – сприяння у наданні субвенції з державного бюджету на реконструкцію освітлення в селах Якушинці та Зарванці по вулицях Галіненка, Затишна, Травнева, Зелена, Спортивна та отримав запевнення від народного обранця про подальшу співпрацю в напрямку розбудови Якушинецької громади.