Золота медаль Доценко Єлизавети

Маленька жителька села Зарванці, Доценко Єлизавета, здобула золоту медаль на міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Зимовий кубок», який нещодавно пройшов у польському місті Сосновець.

Ліза виборола перемогу серед представниць Німеччини, Росії, Угорщини, Словаччини, Польщі та України (з Одеси, Києва, Вінниці та Львова).

Громаді є ким пишатися, адже це не перша перемога маленької спортсменки, учениці 2-го класу Зарванецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Серед своїх здобутків Єлизавета, має перемогу на міжнародних змаганнях «Золоте левеня» у Львові та на змаганнях «Winter Star», який тривав в Одесі в 2017 році.

Талановиту гімнастку Доценко Єлизавету, за підсумками року, буде відзначено урочисто під час проведення останнього дзвоника у навчальному закладі.