Проект порядку денного 11 сесії 7 скликання, яка відбудеться 16 січня 2018 року

Вінницького району Вінницької області

23222, с. Якушинці, вул. Новоселів, тел: 56-75-19, 56-75-14

Порядок денний

16.01.2018 р.                                                                        11сесія 7 скликання

1.Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання від 22.12.2017 року «Про бюджет Якушинецької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Інформує : начальник планово – фінансового сектору Максимчук Л.В.

2.Про затвердження Передавального акту майна,активів,зобов’язань та документів з Ксаверівської сільської ради до Якушинецької сільської ради

Інформує :в.о.старости Грузевич О.М.

3. Про затвердження Передавального акту майна,активів,зобов’язань та документів з Майданської  сільської ради до Якушинецької сільської ради

Інформує :в.о.старости Грабова Л.М.

4.Про внесення змін     до рішення 10 сесії 7 скликання від 22.12.2017 року «Про затвердження структури та чисельності працівників  Якушинецької ОТГ».

Інформує :начальник юридичного  сектору Бабій В.М.

5.Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу «Росинка» Ксаверівської сільської ради .

Інформує : в.о.старости  Грузевич О.М.

6. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу Ясла – садок «Малятко» Майданської сільської ради

Інформує : в.о.старости Грабова Л.М.

7.Про затвердження змін до Статуту СКЕП «Сількомсервіс»

Інформує : директор СКЕП «Сількомсервіс» Янчук В.І.

8.Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів с. Майдан, с. Слобода-Дашковецька, с. Лисогора, с. Ксаверівка.

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

9.Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Якушинці вул. Новоселів,1 під приміщенням Якушинецької сільської ради.

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

10.Про розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в комунальну власність в с. Якушинці.

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

11 Про включення до переліку об’єктів комунальної власності  Якушинецької сільської ради  гідротехнічних споруд .

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

12.Про розробку технічної документації щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) Якушинецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії .

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

13.Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки в межах населених пунктів Якушинецької сільської ради.

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

14.Про надання дозволу на виготовлення експертної-грошової оцінки земельної ділянки в с. Зарванці вул. Мирна, 158, яка перебуває в оренді ФОП Шаблистого Федора Леонідовича.

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

15.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам:

• Дробот Володимиру Леонтійовичу
  • Бровко Віктору Петровичу
  • Борівській Олені Іванівні
  • Підгорняк Олені Миколаївні
  • Нестерук Володимир Васильович л

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

16.Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання Якушинецької сільської ради від 11.05.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. «Бондаруку Ігорю Васильовичу»

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

17.Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання Якушинецької сільської ради від 20.10.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. «Дуднику Ігорю Олександровичу».

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

18.Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання Якушинецької сільської ради від 27.01.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. «Кирилюку Сергію Миколайовичу та Кирилюку Максиму Миколайовичу»

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам:

• Лісневич Лідії Сергіївні

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам:

• Олексієнко Олександру Петровичу

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

21.Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється, що перебуває у власності громадян:

-.Мазура Олега Володимировича, Присяжнюк Вікторії Миколаївни, Ставнійчука Олега Миколайовича, Чернишенко Тамари Миколаївни, Таратасюк Тетяни Степанівни, Гонти Сергія Михайловича, Мельник Лілії Олексіївні

Інформує : начальник сектору земельних відносин Присяжнюк В.Ф.

Сільський голова                             Романюк В.С.