Дата: 29.03.2018 08:43

27 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Якушинецької сільської ради. Були присутні 11 з 18 його членів.

Відповідно до порядку денного прийнято рішення з таких важливих питань громади:

• прийнято рішення про затвердження Положення про громадських інспекторів у сфері благоустрою;
  • прийнято рішення про виготовлення проектно-кошторисних документацій по об’єктах будівництва;
  • прийнято рішення про коригування проектно-кошторисних документацій по об’єктах будівництва;
  • крім того, розглянуто питання про присвоєння та перейменування поштових адрес земельним ділянкам та будинкам.

Завершилося засідання виконавчого комітету гарною новиною від Романюка Василя Станіславовича. Голова презентував уже підписаний тристоронній Меморандум про партнерство та співпрацю з розвитку місцевих громад у сфері використання відновлюваних джерел енергії. Сторонами Меморандуму виступили Вінницька обласна державна адміністрація, Якушинецька сільська рада та Фонд підтримки будівельної галузі (Німеччина).