Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ПИСАНКАФЕСТ У ЗАРВАНЕЦЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

 

1 квітня організатори Писанкового Фестивалю, громадська організація «Право молоді», при підтримці колективу Зарванецького Будинку культури, подарували громаді нагоду провести час разом із рідними, створюючи елементи Великоднього декору власноруч.

Великдень – «Великий день» для єдності родини. Це час, коли рідні та друзі ходять один до одного на гостину і діляться радістю та позитивом.

Програма фестивалю передбачала різноманітні майстер-класи для дітей та розпис писанок для усіх охочих. Близько півсотні дітей та дорослих виготовляли святкові листівки, створювали Пасхальне дерево з побажаннями, розписували писанки.

За словами Марії Лісецької, формат фестивалю відтворює спілкування родинного кола за одним спільним столом. Тому не дивно, що приходили цілими родинами та з любов’ю допомагали один одному: старші піклувалися про молодших.

Завітали на захід і поважні гості. Розповідь про свято Пасхи настоятеля храму Параскеви Великомучениці отця Володимира неабияк захопила учасників. З дитячих оченят було зрозуміло, що їм цікаво слухати все, що говорив отець.

 

 

 

Майстер-клас із писанкарства провела майстриня Вікторія Добрянська.

«Розпис писанки – це особливе дійство. Писати писанку варто лише з добрими думками та неквапливо. Кожна писанка особлива, адже в неї вкладено частинку душі людської», – повторювала майстриня.

 

 

 

 

 

На заході також діяла фотозона у Великодньому стилі від організаторів фестивалю. Охочі мали можливість отримати професійне фото від Романа Дем’янюка.

 

 

Загалом, атмосфера дійства у Зарванецькому Будинку культури була оповита домашнім теплом і родинним затишком.

 

За інформацією організаторів фестивалю,

ГО «ПРАВО МОЛОДІ»« повернутися до списку новин