ПРО ПРОБЛЕМУ ЗАСМІЧЕНОСТІ

Якушинецька територіальна громада – чарівний куточок Вінниччини з прекрасними краєвидами та живописними місцями. Але окрім цього нас і наших гостей може вразити засміченість окремих вулиць та домогосподарств.

Сміття на вулицях – це свідчення байдужості та показник рівня нашої моральної культури. Привести до ладу життєвий простір – означає змінити щось всередині себе на краще.

Усі ми знаємо вислів, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Але це, звичайно, лише гарні слова… Дивлячись на наші околиці, розуміємо, що потрібно прибрати і зберегти цю чистоту. Так кожен засвідчить свою відповідальність перед громадою і перед самим собою.

Для порівняння, протилежні картини ставлення до власних прибудинкових територій: