ОБГОВОРЕННЯ КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 10.04.2018 11:47

6 квітня 2018 року в приміщенні Якушинецького Будинку культури відбулася робоча нарада щодо оптимізації мережі закладів культури та бібліотек Якушинецької об’єднаної територіальної громади.

Були запрошені спеціалісти з Вінницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»: Юрій Войціцький, Людмила Гурба, Інна Святна. Були присутні також начальник відділу культури і туризму Вінницької РДА Володимир Мазур, директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва Наталія Морозова та завідувач науково-методичного відділу ВОУНБ Тетяна Марченко.

Поважні гості виступили у якості спеціалістів та експертів у відповідних галузях.

Під час наради виникали жваві дискусії та обговорення. Зустріч покликана для напрацювання форм і порядку організації культурного розвитку громади, зокрема і діяльності публічних бібліотек.

За результатами наради окреслено механізм приймання закладів культури з районної комунальної власності у власність Якушинецької ОТГ.