ПРО ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ВІННИЦЬКОГО ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ЖУРНАЛІСТАМИ СУСПІЛЬНОГО МОВЛЕННЯ

Дата: 12.04.2018 17:15

11 квітня голова Якушинецької ОТГ Василь Романюк приймав представників Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування та журналістів Суспільного мовлення. Зустріч була окреслена питаннями інформаційної діяльності, комунікації, менеджменту та промоції територіальної громади.

Голова Василь Романюк поінформував про напрацювання та здобутки Якушинецької ОТГ, поділився планами розвитку.

У ході зустрічі, представники Вінницького ЦРМС та Суспільного телебачення оглянули ЦНАП громади, Сектор державного архітектурно-будівельного контролю, КП «Муніципальна поліція», відвідали рятувально-пожежну частину Якушинецької ОТГ та об’єкт будівництва ДНЗ «Золота рибка».

Окремою темою стало обговорення планів щодо створення інфраструктури для відпочинку жителів громади.

Радник із комунікацій ВЦРМС Людмила Васильєва відзначила високий рівень та професійність органу місцевого самоврядування.