ПРО ІНІЦІАТИВУ СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 13.04.2018 16:19

Молодь є невід’ємною частиною громади. Активна і рівноправна участь молоді у формуванні громадянського суспільства – свідчення здорових процесів розвитку спільноти.

З метою налагодження ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, сільський голова Василь Романюк ініціює створення молодіжної ради.

Виявлення та залучення соціально активної молоді до реалізації молодіжної політики в об’єднаній територіальній громаді дозволить розробити механізм взаємодії виконавчих органів сільської ради (місцевого самоврядування) і молодіжних громадських організацій, ініціативних груп на засадах партнерства, відкритості та прозорості.

Молодіжна рада створюється з метою надати можливість молоді брати безпосередню участь у формуванні політики з питань, які впливають на її життя, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для особистісного, професійного зростання й успішної соціально-культурної діяльності.

Небайдужу та соціально активну молодь просимо звертатися до Якушинецької сільської ради.

Усі охочі запрошуються на попередні збори, які відбудуться у приміщенні Якушинецького Будинку культури 26 квітня 2018 року о 14:00 год.

Контактна особа Качан Олександр Вікторович. № тел.: 097 077 33 78

Адреса електронної пошти: yakushinecka-rada@ukr.net