ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 13.04.2018 16:34

11.04.2018 року працівниками Муніципальної поліції спільно з дільничним інспектором Національної поліції Олегом Близнюком проведено перевірку населених пунктів Якушинецької ОТГ на дотримання Правил благоустрою. При обстеженні території виявлено факти спалювання рослинних відходів. З метою профілактики та запобігання можливих негативних наслідків дій громадян, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Крім того, за спалювання рослинних відходів (а саме – листя), складено протокол на жителя села Зарванці по вулиці Л. Ратушної про адміністративне правопорушення Правил благоустрою, який буде направлено на розгляд адміністративної комісії при сільській раді для прийняття рішення щодо накладення  штрафу.

З огляду на пік спалювання рослинних відходів надалі буде проводитися посилене патрулювання всіх населених пунктів Якушинецької ОТГ.