У ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИДАВАТИМУТЬ ЗАКОРДОННІ ТА ID ПАСПОРТИ

Дата: 17.04.2018 09:04

До переліку послуг, які надаються Якушинецькою сільською радою та її виконавчим комітетом через Центр надання адміністративних послуг найближчим часом планується додати видачу закордонних та ID паспортів.

Відповідне обладнання для надання вказаних послуг уже привезли та встановлюють у ЦНАП-і Якушинецької сільської ради.

Начальник Центру надання адміністративних послуг Оксана Романюк говорить, що ідея розширити спектр послуг виникла ще в 2016 році.

– «Це мій прямий обов’язок – покращувати якість послуг», – говорить начальник ЦНАП-у Оксана Романюк.

Запровадження роботи даного сервісу на місцевому рівні вигідне для громади і покликане розвантажити вінницькі черги.