ОЗЕРО ЦУКЕРНЯ – ЦУКЕРКА, А НЕ ОЗЕРО

Дата: 18.04.2018 14:03

Річки, озера та водойми завжди вважаються окрасою місцевості. Якушинецькій об’єднаній територіальній громаді неймовірно пощастило мати озера дивовижної краси. Чиста вода вабить сюди відпочивальників, а наявність риби – любителів рибальства.

Для шанувальників активного відпочинку існують «спортивні» водойми – це озера, де професійні риболови вдосконалюють техніки використання снастей, підвищують майстерність спортивних методів ловлі риби. Одне з них – озеро Цукерня, яке знаходиться у живописному куточку села Зарванці Якушинецької ОТГ. Мальовниче плесо озера пропонує активним відпочивальникам усі принади спортивної риболовлі та активного відпочинку. Озеро має гарну славу серед риболовів з різних куточків України. Тут нерідко проводяться змагання різних рівнів, зокрема обласні та регіональні.

Так, 20-22 квітня 2018 року тут відбудеться відкритий Чемпіонат Вінницької області з берегового спінінгу «Цукерня – 2018».

• «Незважаючи на назву водойми, «сутичка» буде справді несолодка», – обіцяє організатор змагань Юрій Лукашов.

Такі турніри розвивають спортивні методи ловлі риби за принципом «спіймав – відпустив», популяризують здоровий спосіб життя, пропагують бережне відношення до природних ресурсів.

Радимо відчути азарт спортивного рибальства, відвідавши змагання.

А ще влітку у період роботи дитячих оздоровчих таборів 2018 року тут планується вперше провести фестиваль спортивної риболовлі для дітей. Організатори подарують дітям можливість активно відпочити, а професійні риболови поділяться досвідом та привідкриють свої секрети ловлі риби.