Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ПРО ЗАСІДАННЯ 14 СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

20 квітня відбулося засідання 14 сесії 7 скликання Якушинецької сільської ради. Кількість присутніх депутатів склала 21 із 27.

Відповідно до порядку денного, депутатами розглянуто та прийнято рішення з найважливіших та актуальних питань для громади. Зокрема, про таке:

Про затвердження Регламенту Якушинецької сільської ради у новій редакції.

Про надання згоди на добровільне приєднання Дашковецької та Некрасовської територіальних громад до Якушинецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Про створення закладів та установ Якушинецької сільської ради, зокрема:

Центр культури та дозвілля;

Публічна бібліотека;

Центр надання соціальних послуг;

Сектор капітального будівництва.

Розглянуто ряд земельних питань, з яких винесено відповідні рішення. Серед них питання про встановлення меж земельним ділянкам на місцевості, зміну цільового призначення та відведення земельних ділянок та інше.

Про погодження надання земельних ділянок з земель державної власності сільськогосподарського призначення учасникам АТО.

Розглянуто адміністративні питання: про впорядкування назви вулиці І.Франка в селі Зарванці, про об’єднання назв вулиць Дюківська та Одеська в с. Зарванці, про присвоєння назв новоутвореним вулицям в селищі Березина.

Також у рамках засідання сесії сільський голова Василь Романюк виніс на обговорення та запропонував варіанти вирішення нагальної проблеми бродячих тварин. Василь Станіславович зазначив, що така проблема постала в громаді та потребує невідкладного вирішення. Прийнятним шляхом розв’язання цієї ситуації сільський голова вважає закон і гуманність. Голова дав доручення депутатам сільської ради зібрати інформацію про місця скупчень вуличних тварин.

 

Нагадаємо, що засідання сесії та безпосередньо голосування відбувалося при підтримці спеціального програмного комплексу «ГРОМАДА».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завершення засідання сесії пройшло на піднесеній ноті: колектив Якушинецького Будинку культури творчо привітав присутніх із Великодніми святами.« повернутися до списку новин