ВАЗ 2121 ОТРИМАЛА У ПОДАРУНОК ЯКУШИНЕЦЬКА ОТГ

Дата: 26.04.2018 16:11

Новий патрульний автомобіль з’явився у Муніципальної поліції Якушинецької сільської ради.

Автомобіль ВАЗ 2121 «Нива» (1995 року випуску) подарувала Якушинецькій сільській раді редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря». Автомобіль не новий, але працівники Муніципальної поліції відремонтували, полагодили – дали йому «друге дихання».

І хоча основна форма пересування інспекторів – піша або за допомогою велосипеда, подарунок виявився дуже доречним, оскільки покращує мобільність пересування працівників при потребі оперативного реагування. А у зв’язку із розширенням меж територіальної громади (нагадаємо, що Якушинецька громада нещодавно надала згоду на приєднання Дашковецької та Некрасовської громад), автомобіль значно полегшить щоденну роботу місцевого відомства Муніципальної поліції.

– «Враховуючи технічні характеристики автомобіля, ним можна дістатися до будь-якого місця при будь-якій погоді», – зазначає начальник Муніципальної поліції Микола Ковальський.