ПРО ПРОБЛЕМУ ВУЛИЧНИХ ТВАРИН

Дата: 02.05.2018 16:38

У зв’язку із проблемою бездоглядних тварин та у відповідь на прохання та скарги мешканців громади, вирішено провести комплекс заходів щодо стерилізації безпритульних тварин.

Для проведення відповідних процедур, просимо громадян надавати інформацію місцевим депутатам про місця скупчення вуличних тварин.

Нагадуємо, що в рамках засідання депутатів 14 сесії 7 скликання сільський голова Василь Романюк виніс на обговорення та запропонував варіанти вирішення нагальної проблеми бродячих тварин. Василь Станіславович зазначив, що така проблема постала в громаді та потребує невідкладного вирішення. Прийнятним шляхом розв’язання цієї ситуації сільський голова вважає закон і гуманність. Голова дав доручення депутатам сільської ради зібрати інформацію про місця скупчень вуличних тварин.