ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 07.05.2018 11:11

4 травня 2018 року відбулися збори Молодіжної ради при сільському голові. Приємно, що на ініціативу Василя Романюка відгукнулася небайдужа та соціально активна молодь. На зустрічі голова висловив своє бачення подальшої спільної роботи і запросив до діалогу та плідної співпраці. Планується, що формат Молодіжної ради передбачатиме представництво усіх населених пунктів Якушинецької об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, що Молодіжна рада при сільському голові створюється з метою надати можливість молоді брати безпосередню участь у формуванні політики з питань, які впливають на її життя, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для особистісного, професійного зростання й успішної соціально-культурної діяльності.