Про проведення тренінгу на тему "Запобігання та протидія торгівлі людьми"

Дата: 15.05.2018 16:30

15 травня 2018 року за сприяння відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Якушинецької сільської ради у Будинку культури с. Якушинці відбувся тренінг «Ідентифікація та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи у сфері протидії торгівлі людьми». Захід був проведений представниками Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації на виконання заходів Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року. У тренінгу взяли участь фахівці соціальної служби, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, старости. Учасники заходу ознайомилися з ознаками, масштабами та видами поняття торгівлі людьми, обговорили механізм виявлення та надання допомоги постраждалим особам.