Дата: 16.05.2018 12:13

16.05.2018р.

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Якушинецька сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів території Якушинецької об'єднаної територіальної громади на 2019 рік».

З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Якушинецької сільської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Якушинецької сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Адреса: 23222 , Україна, Вінницька область, Вінницький район, с.Якушинці, вул. Новоселів, 1,

Телефон: 0432-54-95-14; Факс: 0432-54-95-19; email: yakushinecka-rada@ukr.net.

Відповідальні особи – Максимчук Людмила Вікторівна, начальник планово-фінансового сектору Якушинецької сільської ради та Присяжнюк Володимир Федорович, начальник сектору земельних відносин Якушинецької сільської ради.

Сільський голова                                                                                                 В.С.Романюк