Підтримуємо воїнів-захисників

Дата: 22.05.2018 11:24

20 травня цього року волею жителів Якушинецької громади, до Дня Святої Трійці, завершився збір продуктів харчування, найнеобхідніших  санітарно-гігієнічних засобів та коштів для військовослужбовців, які виконують конституційний обов’язок із захисту суверенітету та незалежності на східних рубежах нашої країни.

До акції долучилися всі населені пункти громади - села Якушинці, Зарванці, Лисогора, Ксаверівка, Майдан селище Березина.

Найбільшу активність проявили працівники апарату сільської ради та установ соціальної сфери.

Разом з тим, хочеться нагадати, що нажаль, за повсякденними справами ми часто забуваємо найголовніше, зокрема, що для бійців, які боронять державність на передових позиціях, головне - наші   увага та єдність…