Триває передача майнових комплексів закладів охорони здоров'я , освіти та бібліотек до комунальної власності громади

Дата: 22.05.2018 13:07

Відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та рішення 12 сесії 7 скликання Якушинецької ОТГ  від 28 лютого цього року, в даний час керівництвом ОТГ ведеться цілеспрямована робота щодо безоплатного прийняття до комунальної власності Якушинецької об’єднаної територіальної громади будівель закладів охорони здоров’я, освіти, бібліотечних фондів бібліотек – філій із  власності районних установ.

Всього  передаватимуться понад 20 об'єктів, до складу яких входять будівлі Якушинецької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, ФАПів сіл Зарванці, Лисогора, Слобода-Дашковецька, майно й  бібліотечний фонд сіл Якушинці, Ксаверівка  та Майдан, а також  єдиних майнових комплексів  загальноосвітніх шкіл сіл Якушинці, Зарванці, Ксаверівка і Лисогора.

Зокрема, створено інвентаризаційні комісії за участі керівників та відповідальних представників територіальної громади, очільників освітніх, медичних та бібліотечних закладів, налагоджено тісну співпрацю із районною державною адміністрацією, профільними управліннями РДА.

Під час цієї роботи неабияка увага приділяється не тільки встановленню самого факту наявності нерухомого майна, але й стану будівель, їх оздоблення, визначення першочергових заходів по проведенню  ремонтних робіт, доукомплектування необхідним побутовим обладнанням, а в окремих випадках й відновлення, тощо.

Таким чином, станом на сьогоднішній день вже проведено інвентаризацію та підготовлено до передачі більшість з числа перелічених об'єктів, а весь обсяг роботи заплановано завершити до кінця травня цього року, результати якої винести на розгляд сесії районної ради, якою погодити кінцеве рішення про передачу.