Висадили сквер

Дата: 27.05.2018 15:53

24 травня  за участі очільника громади Романюка В.С. ,  керівника КП «Сількомсервіс» Маркорія Д.М.,  робітників підприємства  та школярів 9-го класу Зарванецької загальноосвітньої школи  Шестакова Л.С.,               Зарійчук Ю.Є. Оль В.В., Бондара В.В.  по вул. Хмельницьке шосе в                 с. Зарванці, біля каплиці  на честь загиблих учасників АТО висаджено саджанці  молодих дерев породи кленових.

Саму каплицю збудовано 2015 року на кошти учасників спілки ветеранів АТО Якушинецької громади та спонсорських коштів під патронатом сільського голови, однак висаджені на той час дерева не прийнялися.

Висадження дерев сьогодні відбувалося з дотриманням сучасних технологій,  за принципом невід’ємного перенесення кореневої системи саджанців разом із  ґрунтом.