Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

В ГРОМАДІ ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА РОЗМІЩЕННЯ ВОЛОНТЕРІВ З КОРПУСУ МИРУ

         

          22 травня відбулася  робоча зустріч керівника Якушинецької об’єднаної громади Романюка В.С. з офіційним представником міжнародної організації Корпус Миру США в Україні Міямото Кеном.

         Основними напрямками діяльності організації розвиток громад, молоді, викладання англійської мови.  

         В ході робочої зустрічі опрацьовувались питання створення можливості проживання волонтерів зі Сполучених штатів в сім’ях на території громади,  забезпечення належних умов їх роботи по наведених напрямках. Розпочато двосторонню підготовку попередніх розпорядчих документів.

         На цьому етапі виконавчим комітетом проводиться робота щодо конкурсного відбору кандидатів з числа жителів Якушинецької об’єднаної громади, в яких можуть розміщуватись (проживати) волонтери, відповідно до заявлених вимог (наявність окремої житлової кімнати, в будинку відповідних комунікацій-опалення, вода, інтернет).  

         У зв’язку з цим, просимо  жителів громади, які на їхню думку мають необхідні умови для прийняття волонтерів, інформувати про це виконком. Відповідальною особою є керуючий справами виконкому Качан Олександр Вікторович, м.т. 097-077-33-78.    « повернутися до списку новин