В ЯКУШИНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

Дата: 30.05.2018 15:29

28 травня в Якушинецькій громаді на базі Зарванецького будинку культури  урочисто відзначено міжнародний день сім’ї.

Метою проведення цього урочистого заходу є актуалізація культурних та сімейних цінностей, привернення уваги  громадськості до проблем виховання молодого покоління, запобігання сімейному насильству.

Свято було організовано Якушинецькою сільською радою за участі громадських організацій «Право молоді» та «Нове життя», депутатів сільської ради, волонтерів.

Відкривав захід начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Мазурик Андрій Дмитрович, який виступив з вітальним словом.

Першочерговою увагою насамперед, було охоплено дитячі міроприємства. Зокрема, організовано ігрову зону, де фаховими педагогами Якушинецької школи-гімназії (Міщук Ю.Ю., Колесник Г.М.) проводилися рухливі ігри, спортивні змагання, конкурси з наймолодшими гостями.

Окремої уваги заслуговує й кулінарний аспект свята. Творчий підхід з боку волонтерів мав місце не тільки щодо приготування м’ясних страв на мангалі (шашлик, стейк, мисливські ковбаси в лаваші), але й не аби яка увага приділялася дитячим смаколикам. Слід відзначити надзвичайно широкий спектр кондитерських виробів (торти, тістечка, печиво, випічка), фруктових страв, солодких холодних та гарячих напоїв.

Освітньо- виховну частину свята вів провідний український фахівець з питань сім’ї, доктор філософських наук Адріан Буковинський, який у своїй лекції висвітлив проблематику побудови відносин у сім’ї, основні актуальні питання щодо виховання дітей, передав присутнім відповідну освітню літературу.

Приємним моментом для всіх присутніх став організований сільською радою розіграш речової лотереї, призів на яку було закуплено на понад 4 тисячі гривень.

Лотерейні білети вручалися кожному гостеві фахівцями сільської ради Відерською Олесею Іванівною та  Мороз Людмилою Петрівною. Виграні призи урочисто вручав  керуючий справами виконкому Качан Олександр Вікторович.

Серед призів були такі найнеобхідніші речі як мультиварка, електрочайник, соковижималка,  сертифікати на відвідування популярних спортивно-розважальних закладів - "Маяк", "Мегамол",

Впродовж музичної частини гостей вітали музичні колективи громади – гурт «Скінія» (керівник Микола Кудлаєнко), дитячий ансамбль громадської організації «Нове життя», виконавці Наталія Макушинська, Ольга Язінська, Ірина та Даніїл Чухрій, тріо "ТріОлайк" Якушинецького будинку культури.

В цілому свято пройшло у затишній, комфортній атмосфері.