Триває підготовчий етап з проведення водогону

Дата: 31.05.2018 11:45

Триває підготовчий етап з проведення робіт щодо проведення водогону по вулицях Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ПІДЛІСНОЇ,            І. БОГУНА, провулку І. БОГУНА, НАБЕРЕЖНОЇ , ШЕВЧЕНКА , ЗАТИШНОЇ та ПІДЛІСНОЇ   в с. Якушинці.

Після проведення 26 травня з ініціативи сільського голови зустрічі  жителів із підрядником, розпочалася робота  членів обраного комітету  по проведенню водогону та депутатів, за участю очільника громади  з людьми безпосередньо  на місцях майбутньої прокладки  водопостачальної траси.

Розроблено графік зборів на конкретних вулицях, у зручний для людей час - о 19.00 годині, де обговорюються питання щодо технології робіт, їх вартості, строків, порядку та обсягів фінансування.  Найбільшу активність та конструктивність проявили жителі вулиць Садової, Набережної, Шевченка, які вже практично готові до співпраці із підрядником щодо початку проведення робіт.