РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ с.ЯКУШИНЦІ

Дата: 31.05.2018 13:12

Днями розпочато проведення капітального ремонту будинку культури с. Якушинці.

Обрано досвідченого підрядника, визначено обсяг робіт, укладено договір, проведено попередню проплату для придбання необхідних матеріалів.

Всього закладено фінансування в обсязі 1 млн. 230 тис. гривень коштів з бюджету сільської ради.

З урахуванням стійкої теплої та сухої погоди, насамперед здійснюється 100-відсоткова заміна покриття та всіх конструктивних елементів покрівлі, які зі слів завідуючої будинком культури  Іванюк Людмили Володимирівни не мінялися вже понад 40 років.

Окрім цього, співробітниками КП «Сількомсервіс» (керівник Маркорій Д.М.), проводиться збір демонтованих матеріалів (лісоматеріали, шифер, листове залізо) та їх вивезення з метою подальшого вторинного  використання для будівництва складських та господарських приміщень.

Завершити розпочаті ремонтні роботи покрівлі планується упродовж червня поточного року, після чого розпочинатиметься друга черга вже внутрішніх робіт.