УРОЧИСТО ПРОВЕЛИ ВИПУСК В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ

Дата: 01.06.2018 08:16

31 травня в Якушинецькому будинку культури адміністрацією дошкільного освітнього закладу «Барвінок» за підтримки сільської ради було організовано урочистий випуск маленьких випускників.

Програмою заходу було передбачено привітання керівника закладу Юнової Галини Володимирівни із закінченням закладу, вихователями, батьками, гостями свята, а також музичну частину, фотозону  та солодкий стіл.

Музична програма відбувалася за участі вихованців закладу із залученням фахівців Якушинецького центру культури та дозвілля.

Окремою уваги заслуговує й святкове оформлення місця проведення заходу. Вихователями та батьками дітей  заздалегідь були виготовлені різноманітні декорації, які разом із живими квітами та різнокольоровими кульками створили неповторну атмосферу свята.

На святковому фуршеті маленьких гостей частували домашньою випічкою, фруктами та солодкими напоями.

У всіх учасників свята залишилося незабутнє враження від позитивний емоцій та теплі спогади.