РОБОЧІ БУДНІ З БУДІВНИЦТВА ВОДОГОНУ

З урахуванням прийнятого 26 травня рішення з будівництва водогону по вулицях Б.Хмельницького, Набережної, Шевченка, Затишної, Садової, провулку Садового, Підлісної, І. БОГУНА та провулку І.Богуна в с. Якушинці, сільським головою, керівниками структурних підрозділів сільської ради, членами обраного комітету та підрядником  щоденно, згідно узгоджених графіків проводиться підготовча робота з організаційного забезпечення та підготовки до початку робіт.

Упродовж вихідних днів (2-3 червня) членами комітету  з проведення водогону ретельно вивчено думку та інтереси  всіх мешканців перелічених  вулиць.

Щоденно, сільським головою з цього питання проводяться робочі наради, на яких з урахуванням отриманої та проаналізованої інформації приймаються рішення про коригування  маршрутів прокладки водопостачальної траси та технології проведення робіт.

Пріоритетом у виконанні цієї роботи є насамперед, врахування потреб і можливостей   всіх верств громадян, особливо соціально не захищених, тому передбачено почергове внесення платежів частинами.

Нагадаємо, що фінансування всіх вищевказаних робіт  у розмірі 100% передбачається громадянами підрядникові напряму, за схемою: замовник (тобто кожен громадянин окремо)- підрядник через обраний з числа жителів комітет.