Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ГРОМАДИ !!!

            

          25 травня  сесія Якушинецької сільської ради на виконання вимог ст.25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 прийняла рішення про списання з балансу Якушинецької сільської ради багатоквартирних житлових будинків.

         Разом з тим, з метою забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення таких об’єктів, їх обслуговування,  дотримання при цьому норм та стандартів, 1 та 4 червня в сільського голови Романюка В.С. проведено робочі  наради за участю  керівників профільних зацікавлених підрозділів апарату  сільської ради – виконкому, державного архітектурно-будівельного контролю, юридичного та фінансового секторів, комунального підприємства «Сількомсервіс» та запрошених фахівців у сфері житлово-комунального господарства.

         В ході наради обговорювались першочергові питання -  форма управління будинком (будинками) та порядок  підбору й залучення управителя. При цьому було враховано насамперед специфіку з обслуговування  таких будинків до цього часу в громаді та передовий досвід  в подібних регіонах.

         Найголовнішим принципом в даному випадку є  вирішення зазначеного  питання виключно мешканцями.

         У зв’язку з цим вирішено,  впродовж тижня провести  збори з мешканцями таких будинків із залученням фахівців, які надаватимуть консультативну допомогу для прийняття  ефективного рішення.  « повернутися до списку новин