ПРОВОДИМО ЗАХОДИ З ПРОФІЛАКТИКИ ПОЖЕЖ

Дата: 06.06.2018 15:29

Впродовж травня-червня поточного року встановилася суха та тепла погода, що сприяє виникненню пожеж, які призвели у ряді  регіонів держави до трагічних наслідків.

У зв’язку з цим, на державному рівні проводяться комплексні міроприємства, спрямовані на запобігання виникненню пожежонебезпечних ситуацій та оперативного реагування на них.

З метою запобігання виникненню подібних надзвичайних ситуацій та  пов’язаних з ними  тяжких наслідків (загибелі людей, домашніх тварин, знищення та пошкодження житлових приміщень, об’єктів інфраструктури, завдання шкоди навколишньому середовища, тощо), інформуємо жителів  населених пунктів  Якушинецької громади про необхідність суворого дотримання  протипожежних заходів, а саме:

• Виключити випадки випалювання сухої рослинності;
  • Під час відвідування лісових масивів, або місць масового відпочинку людей, утриматись від розведення відкритих багать у непризначених для цього та не обладнаних відповідним чином місцях;
  • У разі виявлення фактів загорянь в та поблизу населених пунктів, сільськогосподарських угідь, лісових масивів, вздовж доріг та інших місцях, невідкладно інформувати про це підрозділи МНС за телефоном екстреного виклику «101».