Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

Розпорядження щодо пільгового проїзду

 

 

 

 

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 11 червня  2018 року                                                                     № 480

 

 

 

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації

від 13 квітня 2016 року № 230

 

Відповідно до статей 13, 23, 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 22, 91 Бюджетного кодексу України та з метою реалізації державної політики щодо соціального захисту осіб, які мають право на пільговий проїзд на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування:

 

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 13 квітня 2016 року № 230 «Про забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян» такі зміни:

 

 Пункт 2 викласти в новій редакції:

 

«2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування у разі прийняття рішення про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах збільшувати кількість поїздок та розмір суми щомісячної готівкової виплати для осіб, які відповідно до законів України мають право на пільги з оплати проїзду транспортом загального користування на міжміських маршрутах загального користування».

 

2. Внести до Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 13 квітня 2016 року № 230 такі зміни :

 

Пункт 3 викласти в новій редакції:

 

«3. Департамент соціальної та молодіжної політики облдерж-адміністрації на підставі реєстрів, поданих органами соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, проводить розподіл коштів в межах бюджетних призначень згідно із затвердженим помісячним планом асигнувань для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних  маршрутах загального користування (далі- компенсаційні виплати), виділених з обласного бюджету місцевим бюджетам та подає його до Департаменту фінансів облдержадміністрації».

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого   заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                           В. КОРОВІЙ

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин