Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АСОЦІАЦІЇ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

 

14 червня відбулася  робоча зустріч в.о. голови сільської ради Багабунта Юрія Анатолійовича та керуючого справами виконкому Качана Олександра Вікторовича з офіційними представниками Асоціації велосипедистів м. Києва - медіа координатором Мариною Блудшою та координатором програми «Велосипедом до школи» Дмитром Жигінасом в рамках програми міжнародного співробітництва U-LEAD.

         Предметом обговорення стало опрацювання можливості  запровадження на території громади проекту «Зелене світло для велоруху в громадах», який передбачає комплекс заходів щодо актуалізації поширення використання велосипедного транспорту.

         Зокрема, йдеться про обладнання наявних шляхів відповідними дорожніми знаками  та розміткою для велосипедистів,  стаціонарних велостоянок у вигляді відкритих павільйонів, проведення навчальних міроприємств, які окрім набуття теоретичних знань, передбачають забезпечення молоді збірниками  Правил дорожнього руху, адаптованими  під потреби велосипедистів, проведення практичних навчань професійними інструкторами, тощо.

         У даний час представниками Асоціації здійснюється аналіз наявних на території громади умов для реалізації цього проекту, після чого на конкурсній основі відповідною комісією буде прийматися рішення щодо переможця конкурсу серед громад та його впровадження.« повернутися до списку новин