Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ПРОВЕЛИ ЗАХОДИ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ

 

      13 липня за ініціативи Якушинецького сільського голови, депутатського корпусу, громадських організацій, в рамках подальшої розбудови культурної інфраструктури громади відбулися масштабні заходи із проведення благоустрою території біля Зарванецької школи (Акацієвий яр)  з метою її підготовки для подальшого спорудження об’єкту культурно-розважального значення (літнього театру).

         Завдяки ефективній організації робіт та добросовісному відношенню співробітників Якушинецької сільської ради, комунального підприємства «Сількомсервіс», відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення ОТГ, окремих депутатів, волонтерів, активних громадян, розчищено неабияку ділянку території від чагарників й сміття та підготовлено  її до проведення подальших проектно-будівельних робіт зі спорудження культурно-розважального комплексу.

        Окремо хочеться подякувати сільському голові та  представникам підрозділів сільської ради - Мазурику Андрію Дмитровичу, Янчуку Василю Івановичу, Степановій Віті Володимирівні, Романчук Оксані Іванівні, депутату Олійник Надії Кирилівні, які не тільки організували проведення цих заходів, але й власним прикладом сумлінної праці на благо громади надихнули людей на ефективну роботу.

        Не залишилися осторонь й представники підприємництва. Меценат і громадський активіст Андрій Радзіховський  не тільки виступив спонсором заходів, але й  залучив до  трудового свята  усіх членів родини.

        Прикладом  зразкової  праці у повному складі всієї сім’ї  cтала родина Коваленків (голова - Олександр із дружиною Мариною та дітьми).

        Після роботи сільською радою та меценатами  для всіх учасників заходів було організовано смачний обід у кращих традиціях  української кухні.

        Лише за умови таких прикладів сумлінної праці кожного, добробут нашої громади неухильно зростатиме.

       

 

        

       

 

 

        « повернутися до списку новин