Оголошення щодо розроблення генеральних планів та планів зонування сіл Майдан та Слобода-Дашковецька

Якушинецька сільська рада Вінницького району Вінницької області повідомляє, що розроблено генеральні плани та плани зонування сіл Майдан та Слобода-Дашковецька Вінницького району Вінницької області, презентація зазначених планів відбудеться 3.08.2018 року об 11.00 год в приміщенні будинку культури с. Майдан що знаходиться по вул. Незалежності.

Протягом місяця з дати презентації приймаються в письмовій формі зауваження та пропозиції від громадян за адресою с. Якушинці вул. Новоселів, 1  та с. Майдан вул. Руданського, 1 Вінницького району Вінницької області.

Громадські слухання буде проведено 06.09.2018 року об 11.00 год в приміщенні будинку культури с. Майдан, яка знаходиться за адресою с. Майдан вул. Незалежності, Вінницького району Вінницької області

Телефон для довідки (0432) 56-75-14, 58-05-33.