ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРОМ ДОМБРОВСЬКИМ

Дата: 19.07.2018 15:31

16 липня  в рамках запланованої  поїздки народного депутата України Олександра Домбровського у виборчий округ, відбулася робоча зустріч із Якушинецьким сільським головою Василем Романюком.

В ході зустрічі депутат високо  оцінив виконану роботу щодо створення та розбудови об’єктів інфраструктури, досягнення  у галузі соціальної політики та економіки, потужний потенціал громади в цілому.

Неабияка увага приділялася і процесу подальшого об’єднання громади, що триває у даний час.

Особливо важливим є те, що народний обранець не лише вивчав проблемні питання, але й запевнив у наданні всебічної підтримки щодо вирішення найбільш нагальних питань, насамперед у проведенні капітальної реконструкції  закладів освіти, у першу чергу Якушинецької школи-гімназії.

Загалом зустріч пройшла у конструктивній, робочій атмосфері.