ОЧІЛЬНИК ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ ТА ЮВІЛЯРІВ

3  серпня очільник громади Василь Романюк разом із головою місцевої первинної ветеранської організації Миколою Ситарем завітали з привітаннями до ветерана Другої Світової війни Трохима Яковича Марценюка, який відзначає  96-ту річницю.

Вітаючи ветерана, сільський голова подякував за внесок у Перемогу, побажав йому міцного здоров’я, тривалих років життя та вручив грошову винагороду й цінні подарунки.

Приєднуючись до привітань іменинника, Микола Ситар також вручив  грошову премію.

Завітали почесні гості й до подружжя Середюків – Дмитра Федоровича й Ніни Сергіївни, які відзначають 55-ту річницю подружнього життя, яким побажав міцного здоров’я й сімейного благополуччя і також вручив цінний подарунок.

Ці люди, які гідно перенесли тягар страшної війни, зробили неоцінимий внесок у Перемогу, плідно працювали у післявоєнні роки з відбудови держави, є творцями  історії нашої громади й беззаперечним авторитетом та взірцем для наступних поколінь. Здоров’я та довгих років життя Вам, ветерани!