ОБЛАДНАЛИ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК ТА ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ

Дата: 06.08.2018 17:50

В суботу, четвертого серпня, в Майдані жителі села в зоні громадського  відпочинку встановили гойдалки та лавочки та облаштували дитячий майданчик, яких до цього часу не було жодного. Гойдалки та інше приладдя було придбано за кошти сільської ради ще минулого року, а от до встановлення діло не доходило, тому в.о. старости Людмила Грабова згуртувала й організувала людей. Як наслідок,   на «суботник» зібралися молоді мами та батьки Олена та Руслан  Глотові, Ірина Рибанюк, В'ячеслав Горбачов, В'ячеслав Сікліцький, Олександр Федорович,  Іван Янцо, Максим Дяченко, Любов Червонюк, Олена Омельчук,  Олександр Білоус, Сергій Костюк та інші. Активну участь також взяла  й свідома молодь села - Костя та Дмитро Блащуки, Вадим Будзінський та Денис Лисенко. Неабияку підтримку  у придбанні необхідних будматеріалів надали місцеві меценати, яких також залучила Людмила Грабова.

Результатом спільної праці став новий ігровий майданчик і дружні стосунки, а також зародились  плани із продовження цієї важливої роботи.  Проведення таких заходів – приклад  свідомості й згуртованості  громади.