20 ВЕРЕСНЯ ЯКУШИНЕЦЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

20 вересня о 10.00 годині  в актовій залі Якушинецького центру культури та дозвілля відбудуться урочисті заходи з нагоди державного свята – Дня партизанської слави, встановленого Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001 року.

У заходах прийматимуть участь голови всіх первинних ветеранських організацій Вінницького району, учні та педагоги освітніх закладів громади.

Програмою передбачено покладання квітів до меморіалу воїнам – землякам,  що загинули в роки Другої Світової війни в        с. Якушинці (серед яких є й полеглі партизани – підпільники, які діяли на території нинішньої громади), вітання жителя громади      (с. Майдан) партизана-підпільника Другої Світової війни полковника у відставці Медведєва А.П., виступи сільського голови, очільника ветеранської організації, учнів та педагогів освітніх закладів громади, святковий концерт творчих колективів Якушинецького ЦКіД.

Запрошуються усі бажаючи жителі громади.