ТРИВАЄ ЕСТАФЕТА ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ОБ’ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ ГРОМАДИ

Будівництво й відновлення найбільш важливих об’єктів інфраструктури громади, яке стало вже доброю традицією та одним з пріоритетів роботи сільського голови, зважаючи на наближення осінньої пори, перебуває в активній фазі.

Наразі, внутрішні ремонтно - будівельні роботи у Ксаверівському клубі вже перебувають в стадії завершення (21 вересня святкуватимемо там день села), а у Майданському будинку культури повністю завершено спорудження нового даху із сучасним покриттям  (металочерепиця). Обидва заклади є філією Якушинецького центру культури та дозвілля.

Сьогодні сільським головою Василем Романюком та начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Андрієм Мазуриком оглянуто виконану у Майданському БК роботу  та визначено обсяг й терміни проведення подальших зовнішніх та внутрішніх робіт, необхідних для повноцінного функціонування закладу.

Тривають будівельно-ремонтні роботи й на інших об’єктах освіти, культури та дозвілля громади.