В ЗАРВАНЕЦЬКІЙ ШКОЛІ ПРОВЕЛИ ЕКОАКЦІЮ «ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Дата: 18.09.2018 15:43

18  вересня в Зарванецькій школі І-ІІ ступенів за ініціативи сільського голови, відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Якушинецької сільської ради проведено одноденну екологічну акцію «Чисте довкілля».

Заходи передбачали генеральне прибирання території самого навчального закладу, а також прилеглої. Змістом заходів передбачено збирання сміття зі скла, пластику та його похідних, сортування у спеціальні пакети, подальше вивезення та утилізацію (здійснюватиметься із залученням співробітників СКЕП «Сількомсервіс»).

До акції залучалися учні 5-9 класів під керівництвом класних керівників – Валентини Андрущенко, Людмили Папуші, Вадима Мельника, Інні Гандзюк, Людмили Мартинюк. Всього залучено 62 чоловіки.

Не залишилися осторонь й співробітники комунальних підприємств «Сількомсервіс» та «Муніціпальна поліція», які із залученням сучасної закупленої громадою техніки здійснювали утилізацію деревних відходів (переробку – подрібнення гілля), які зберігалися біля прилеглої до навчального закладу території та утворилися в ході попереднього розчищення «Акацієвого яру».

Актуальність таких акцій в освітніх закладах полягає насамперед у тому, що учнівська молодь на практиці має можливість набути навичок сортування сміття (які відповідно використовуватимуться за місцем проживання), з допомогою педагогів усвідомити небезпеку забруднення довкілля, а відповідно й актуальність підтримання чистоти екосистеми. Подібний метод проведення практичних занять є важливим елементом процесу виховання  сучасного, всебічно розвиненого учня.