У КСАВЕРІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 24.09.2018 12:31

21  вересня в Ксаверівці відзначали свято  Різдва Пресвятої Богородиці Діви Марії – матері Ісуса Христа, яке в народі називають храмове свято (день заснування храму села).

У зв’язку з цим, Якушинецькою сільською радою в клубі села Ксаверівка (зараз - філії Якушинецького ЦКіД) було організовано урочисті заходи, присвячені цій визначній події.

У вітальному слові очільник громади Василь Романюк  подякував меценатам села, які сприяли проведенню ремонту культурного закладу та надавали благодійну допомогу громаді, а також активним, добросовісним громадянам, які своєю працею підтримують благоустрій.

Почесними грамотами нагороджено меценатів Юрія Слободянюка, Сергія Мельника, Анатолія Рябоконя, Дмитра Кметя, подяками та грошовими преміями заохочено активних громадян села - Лідію Чорну, Михайла Мартинюка, Ларису Ліварчук, Олега Славінського, Наталію Грузевич.

Зі словами подяки також виступив й виконуючий обов’язки старости села Олег Грузевич.

Теплі слова з побажаннями миру, наснаги у всіх починаннях та віри  передав громаді настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Ксаверівки отець Віталій.

Не були обділені увагою й іменинники, які у день храмового свята відзначали свій день народження (Вадим Бедпалько – 55 років та Денис Голембієвський – 13 років), яких порадували подарунками.

Із тематичними музичними вітаннями виступили: народний вокальний ансамбль української пісні «Подільський колорит» (керівник Ігор Шуберт), жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» (керівник Параскева Данько), дитячі вокальні ансамблі під керівництвом Марини Чорноус, вокальний ансамбль с. Майдан (керівник Сергій Мороз), вокальні дуети у складі Вікторії Слободянюк й Олени Блащук, Оксани Мазніцької й Віти Олешко, Ігора Шуберта й Галини Кузьменко, вокальний гурт «ММ Денс» (Юлія Юнова, Вікторія Клебан та Анна Зварич», вокальне тріо «Гармонія» (керівник Ігор Шуберт), солісти Якушинецького центру культури та дозвілля Анна Зварич,  Вікторія Клебан, Олена Блащук.

Завершилися урочисті заходи теплими словами подяки жителів Ксаверівки на адресу організаторів свята та гучними оплесками на адресу артистів громади.

Цього ж дня вокальні колективи Якушинецького ЦКіД виступили з концертом у селі Микулинці на запрошення жителів цієї громади.