Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

У ЗАРВАНЕЦЬКИЙ ХРАМ МЕЦЕНАТ ПЕРЕДАВ СТАРОВИННУ ІКОНУ

Сьогодні храм ім. Святої Великомучениці Параскеви у селі Зарванці обдаровано старовинною іконою Господа Вседержителя.

         Святиню настоятелю храму отцю Володимиру передав у дар  житель нашої громади, офіційний меценат, ветеран АТО, член  Якушинецької спілки  ветеранів антитерористичної операції  та бойових дій Олександр Підгорняк.

        До речі Олександр, будучи підприємцем,  вже багато років поспіль  надає громаді матеріальну допомогу у багатьох благодійних справах. Так, під час спорудження каплиці та скверу ім. загиблих учасників АТО при в’їзді у село Зарванці, ним за власні кошти було придбано значну кількість будівельних матеріалів,   надано велику фінансову допомогу й при спорудженні пам’ятного знаку в с. Якушинці (який в народі називають «золотою підковою») та зроблено багато інших добрих справ.

        Отець Володимир у свою чергу від імені усіх прихожан  сердечно подякував меценату, побажав йому Божого благословення та міцного здоров’я.  

         У свою чергу сільський голова, який також  висловив меценату теплі слова подяки, принагідно обговорив із настоятелем храму питання проведення  необхідних на даний час ремонтних робіт у храмі та допоміжних спорудах, які наразі  сьогодні ж частково і розпочалися.

        До слів глибокої вдячності таким людям приєднуємося і ми, жителі всієї Якушинецької громади.« повернутися до списку новин