Якушинецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ДО ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ЗАВІТАЛА ПОЛЬСЬКА ОСВІТНЯ ДЕЛЕГАЦІЯ

1 жовтня до Якушинецької опорної  загальноосвітньої школи громади з міста Варшави завітала польська делегація  в рамках українсько-польського проекту «Агенти змін у класі, школі, суспільстві».

         До складу делегації увійшли 2 вчителів та 10 учнів загальноосвітніх шкіл віком 14-15 років.

         Програмою заходу було передбачено урочисту зустріч делегатів сільським головою Василем Романюком та адміністрацією школи, під час якої  учні  нашої школи  продемонстрували патріотичний тематичний «флеш-моб», ознайомлення гостей із навчальним закладом та моделлю освіти, проведення навчального тренінгу, символічне висадження багаторічних рослин.

         До речі, плідна співпраця наших навчальних закладів із польськими триває вже досить тривалий час і сьогоднішній візит був нанесений у відповідь (наші викладачі та учні  відвідали Польщу в рамках проекту у червні цього року).

         Про продуктивність співпраці у цьому напрямку та її  перспективність свідчить насамперед той факт, що у Якушинецькій школі обладнано тематичний кабінет польської мови.

         В ході заходу українськими та польськими педагогами спільно було проведено учбово-пізнавальний тренінг на тему «Особистість та громада» з висвітленням питань євроінтеграції освітньої галузі та актуалізації у цьому ролі територіальних громад, здійснено символічне спільне висадження саджанця дерева (дубка)  на  знак міжнародної дружби та доброї волі.

         Співпраця освітян в рамках українсько-польського проекту триває.« повернутися до списку новин