СПІВПРАЦЯ ГРОМАДИ ІЗ ПЕРЕВІЗНИКОМ ТРИВАЄ

Дата: 04.10.2018 12:35

Однією з найактуальніших потреб жителів громади на сьогоднішній день залишається проїзд до міста Вінниці.

Враховуючи те, що значна кількість жителів населених пунктів  громади працює в обласному центрі і має дістатися до м. Вінниці до початку робочого дня (в тому числі й у вихідні дні, оскільки багато людей працюють позмінно у добовому режимі),  графік руху маршрутного транспорту  був не зовсім зручний (перший рейс маршрутки  з зупинки «Садова» в  с.Якушинці у вихідні дні   виконувався о 7.15 год.).

Дане питання було поставлене активними жителями громади та   внесено до сільської ради.

Для визначення найбільш зручного для людей режиму руху транспорту у вихідні дні, було створено робочу групу в складі працівників виконкому сільської ради  та найактивніших громадян, зокрема Степана Миколюка,  якими здійснено ретельний моніторинг навантаження на маршрутний транспорт  у зазначений проміжок часу, результати якого обговорені в ході робочої зустрічі сільського голови із перевізником.

Як результат діалогу громади та власника маршрутного транспорту, у маршрут руху автобуса було внесено необхідні корективи і який так би мовити, «наближено до потреб людей».

Внаслідок проведеної роботи у вихідні дні о 6.20 год. запроваджено додатковий рейс  по маршруту «Міні-маркет» с.Якушинці – м. Вінниця.

Слів глибокої вдячності заслуговує активний житель села Степан Михайлович Миколюк, який фактично зініціював вирішення цієї проблеми, взяв активну участь у роботі робочої групи, а як наслідок - позитивний результат.

Викладений факт є прикладом ефективної й конструктивної  співпраці місцевої влади та громади.