ПІДТРИМУЄМО ДОБРУ ТРАДИЦІЮ ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 06.10.2018 13:07

Сьогодні, ясного та лагідного осіннього дня, відзначає свій  90-річний ювілей жителька села Якушинці, ветеран праці Ганна Олексіївна Кузьменчук.

Яскравий та водночас непростий життєвий і трудовий шлях пройшла ювілярка. Випали на долю Ганни Олексіївни й роки воєнного лихоліття і складний повоєнний період відбудови держави.

Роками плідної  праці на благо людей, заслужила сьогоднішня ювілярка  глибоку пошану  жителів громади, гідно виховала дітей, внуків, а зараз її радують правнуки, які мають рідкісну нагоду перейняти найцінніше – життєвий досвід поважної людини,  громадянина, трудівника.

Від імені  сільського голови та ветеранської організації громади Ганні Олексіївні вручили грошову винагороду та квіти керуючий справами виконкому сільської ради Олександр Качан та голова місцевої первинної ветеранської організації Микола Ситар.

Довгих років життя та міцного здоров’я Вам Ганно Олексіївно!