ПРОДОВЖУЄМО ТВОРИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Дата: 09.10.2018 08:37

Доброю традицією у громаді стало створення об’єктів культурного значення й місць відпочинку людей, переважна більшість з яких  створюється  меценатами і просто добросовісними  жителями.

Мають місце такі добрі справи і в селі Лисогорі, де по вулиці Ярослава Мудрого, при дорозі, на в’їзді в село,  меценатами та небайдужими жителями цьогоріч влітку на місці занедбаної старої криниці було споруджено нову, із сучасних матеріалів, а у даний час навколо неї облаштовується майданчик із твердим покриттям та елементами благоустрою.

До речі, ця криниця має історичне походження, а вода в ній  наділена високими смаковими якостями.

Найактивнішу участь у цій спільній роботі беруть жителі села - Олег Славінський та учасник бойових дій, член Якушинецької спілки ветеранів АТО Петро Сторожук, які є офіційно визнаними меценатами.

Особливо радує те, що джерело фінансування цієї доброї справи виключно благочинне, це на 100%  кошти меценатів і з бюджету громади не було витрачено жодної копійки. Поряд з цим, прикро, що мають місце поодинокі факти розповсюдження  окремими малосвідомими громадянами надуманих пліток  про начебто проведення зазначених робіт за бюджетні кошти.

Цей яскравий приклад реальної роботи простих  людей на благо громади, свідчить про їх вагому перевагу над «диванними стратегами» та «кишеньковими демагогами», які будемо сподіватись, замість  розповсюдження  безпідставних пліток, долучаться до конкретних справ.

Побільше би нам таких гідних членів громади. Наснаги й невичерпаності джерела творчої енергії Вам, меценати!